Авторизация
 
 • 11:14 – Гід по хітах Xiaomi POCO. Які смартфони варто брати у 2023 році 
 • 13:11 – Розвідка Британії: у Росії виникли логістичні проблеми із крилатими ракетами 
 • 10:55 – Нацбанк створив департамент міжнародного співробітництва 
 • 09:05 – Фонбет – футбол онлайн для развлечения и ставок 

Як використовувати велотренажер для схуднення?

Тренування на велотренажері сприяють розвитку витривалості, схуднення та загального оздоровлення організму. Займатися на велотренажері вдома можна всім людям різного віку та рівня підготовки. Крім того, купивши велотренажер, ви з успіхом можете замінити заняття бігом на вулиці.

Подібні тренування посилюють кровообіг у ногах та органах черевної порожнини, у зв'язку з чим можуть надати неоціненну користь людям, які ведуть малорухливий спосіб життя та мають сидячу роботу. Достатньо займатися по півгодини 3-5 разів на тиждень, щоб підтримувати м'язи в тонусі та спостерігати хороші результати.

Не лишнім буде скоригувати харчування та додати в раціон спеціальні спортивні компоненти. Тут fitsyla.com.ua про це можна багато чого прочитати від експертів та досвідчених спортсменів. Корекція харчування стане основою для подальших тренувань.

Також велотренажер може мати відчутний ефект при необхідності позбутися зайвого жиру та допоможе створити рельєфний прес. Якщо правильно підійти до процесу тренувань, то вийде досить швидко подолати підшкірні жири.

Як правильно займатися на велотренажері


Приступаючи до занять, передусім необхідно розігрітися. Починайте тренування з 10-хвилинної розминки. Для цього достатньо виконувати вправи на розігрів м'язів та зв'язок. Далі на велотренажері починайте з легкого навантаження, навіть якщо ви досягли високого рівня підготовки. Коли ви відчуєте, що м'язи вже встигли повністю розігрітися, тоді навантаження можна поступово збільшувати. Це правило допоможе підготувати дихальну систему та систему кровообігу до занять спортом.

Ми вже згадували необхідність підвищувати навантаження поступово – і це друге важливе правило. Спочатку вибирайте легкий рівень навантаження та поступово від тренування до тренування збільшуйте його. Як швидко збільшувати навантаження, залежить від індивідуальних фізичних можливостей. Для когось періодичність становитиме 3-5 занять, а хтось зможе збільшити навантаження лише через 10 занять. Прислухайтеся до свого організму, краще за нього вам ніхто не відповість.

Не забувайте про постановку ваших завдань, тобто цілі ваших тренувань. Думайте про результати, яких ви збираєтеся досягти через певний проміжок часу і вже відповідно до них плануйте свої заняття.

Тривалість занять на велотренажері


Тривалість занять також слід поступово збільшувати. При ослаблених м'язах та низькому рівні витривалості рекомендується розпочинати заняття тривалістю 1-3 хвилини на легкому рівні навантаження. В міру готовності збільшуйте час.

Якщо ви тренуєтеся з метою оздоровити організм і тримати м'язи у формі, відводьте на заняття до 30 хвилин. З метою схуднення та підвищення витривалості тривалість тренування слід збільшити і вона може становити близько 40 хвилин і більше.

Важливо знати, що спочатку збільшують тривалість тренування, і потім працюють з рівнем навантаження. Для зручності можна скласти та роздрукувати графік тренувань, вказавши час та навантаження.

На закінчення важливо відзначити, щоб заняття проводилися в кімнаті, що провітрюється, наповненої киснем. Можна відкрити вікно або балкон за умови відсутності протягів.скачать dle 12.0
рейтинг: 
 • Нравится
 • 6
Залишити коментарій
 • Коментують
 • Сьогодні
 • Читають
Ми в соцмережах
 • Facebook
 • Twitter