Авторизация
 
 • 11:14 – Гід по хітах Xiaomi POCO. Які смартфони варто брати у 2023 році 
 • 13:11 – Розвідка Британії: у Росії виникли логістичні проблеми із крилатими ракетами 
 • 10:55 – Нацбанк створив департамент міжнародного співробітництва 
 • 09:05 – Фонбет – футбол онлайн для развлечения и ставок 

Як вибрати достойного кандидата на виборах

Питання вибору кандидата, за якого слід віддати свій голос, турбує дуже багатьох людей в Україні. Не зважаючи на те, що новітня історія нашої держави навчила нас «тримати руку на пульсі» та слідкувати за діяльністю політиків та партій, все ж таки не завжди є час перевіряти інформацію та шукати її по кожному кандидату. Саме через це й виник громадський рух «ЧЕСНО», тобто організація, яка має на меті надання громадянам інформації про політичні сили нашої країни.


Де працює «ЧЕСНО»?


Штат співробітників «ЧЕСНО» складається з активістів різних громадських ініціатив по всій території України та за її межами та волонтерів, що також проживають у різних куточках України. Саме тому й інформація, що міститься на сайті, стосується депутатів та інших політиків по всій території країни.


Ми пишемо та збираємо дані як про Уряд, Верховну Раду, Мерів міст, так і про сільських голів. Тобто, «ЧЕСНО» є організацією, яка діє всюди та пише про все, що стосується нашої держави та можновладців.


Які принципи роботи ресурсу?


Наш ресурс працює з 2011 року. За цей час ми відпрацювали свої головні засади. Здебільшого вони наступні:


· незалежність;


· об’єктивність думки;


· демократичність;


· верховенство права;


· правдивість;


· критичність;


· відкритість.


Саме ці принципи є причиною того, що «ЧЕСНО» став найбільшим ресурсом щодо інформації про політичні сили в Україні. Саме нам довіряє велика кількість виборців, яким ми надаємо «суху» інформацію та можливість зробити висновки та аналізувати самостійно, бо саме така якість народу й створить справжнє демократичне громадянське суспільство на території України.


Яка наша перевага?


Громадський рух «ЧЕСНО» працює тільки з перевіреною інформацією. Ми несемо відповідальність за все, що публікуємо на сайті. З 2011 року ми успішно та ретельно збираємо інформацію щодо фінансів, порушень законодавства, надання допомоги різноманітних українських політиків. Наші статті мають хронологічний характер.


Аналізуючи їх, ви завжди зможете встановити те, як змінювалась поведінка того чи іншого кандидата та політика партії. Наш сайт дуже простий у користуванні, вам не потрібно буде витрачати багато часу, щоб дізнатися про кандидата.


Єдине, що ми не робимо на сайті – не нав’язуємо вам своєї думки, наша мета – щоб ви аналізували самі, а ми лише надаємо інформацію. «ЧЕСНО» – це ваш провідник у політичний світ!

скачать dle 12.0
рейтинг: 
 • Нравится
 • 0
Залишити коментарій
 • Коментують
 • Сьогодні
 • Читають
Ми в соцмережах
 • Facebook
 • Twitter