Авторизация
 
  • 14:02 – Міненерго: світло майже 2 мільйонам споживачів повернули 
  • 09:51 – Фонбет – надежный букмекер для удачных ставок 
  • 17:33 – Лазерное оборудование – важнейшие элементы промышленных объектов 
  • 10:02 – Интимные товары от магазина «OhMax» 

Грейвл байк - універсальний, багатофункціональний велосипед

Грейвл байк - універсальний, багатофункціональний велосипедПро що зазвичай думає велосипедист, придбаваючи для себе велосипед? Звичайно ж, в першу чергу, про те, що велосипед буде вірою і правдою служити тривалий час! Крім того, велосипедист очікує, що зможе кататися на своєму транспортному засобі в місцевості будь-якого типу, адже споглядання одних і тих же маршрутів з часом набридає, точно так же, як і катання в одному певному стилі. Тому ще з моменту зародження велоспорту, велосипедисти завжди намагаються «вичавити» з свого велосипеда максимум: кататися на великих швидкостях, освоювати нові маршрути, які часом можуть проходити по гравійній дорозі, лісовими стежками, піску, бездоріжжю і інше. Традиційні велосипеди здатні возити Вас по будь-якій дорозі, але при цьому немає гарантії, що Вам буде комфортно, особливо при поїздках на тривалі дистанції. Саме тому виробники велосипедів давно почали розробляти універсальне, багатофункціональне транспортний засіб. Результат їхніх зусиль відобразився в новому під-класі велосипедів – грейвл байках http://sportzone.com.ua/velosipedyi/velosiped/greyvl.

Грейвл байк

Грейвл байк


У цих велосипедів немає одного конкретного шаблону створення, але це кращий велосипедист, представлений на ринку спортивного інвентарю на сьогоднішній день!


По-перше, цей велосипед має особливу конструкцію, оскільки він увібрав в себе кращі якості кращих дорожніх велосипедів і велокросів. У грейвл байків довга колісна база, верхня труба і кут нахилу керма розташовані вище, ніж у велосипедів інших під-класів, нижня підвіска нижче, ніж у велокросу, встановлені дискові гальма, є можливість встановлювати колеса необхідного розміру для певного стилю катання. Завдяки всім цим характеристикам гравійні велосипеди потужні, зносостійкі, міцні, стабільні і універсальні.Багатозадачний витривалий Грейвл байк

Багатозадачний витривалий Грейвл байк


Якщо Вам потрібна велика швидкість під час катання, тоді Вам потрібні неймовірно легкі шини і Ви можете встановити в 25 мм-ві шини. У разі обраного Вами маршруту через дороги з гравійним покриттям, бруд або лісосмугу, Ви можете скористатися ще однією особливою конструктивною особливістю грейвл байків - великим зазором для встановлення більших шин. Ви можете встановити шини в 35 мм і з комфортом кататится по навколишнім дорогам.Гравійні велосипеди мають великий зазор для встановлення шин для будь-якого стилю катання

Гравійні велосипеди мають великий зазор для встановлення шин для будь-якого стилю катання


По-друге, грейвл байк надає безмежні можливості велосипедистам. Особлива конструкція велосипеда орієнтована на те, щоб велосипедисту було комфортно на своєму транспортному засобі, навіть якщо він захоче кататися цілий день, роблячи лише зрідка невеликі зупинки. Ви можете здійснювати невеликі прогулянки по околицях, кататися на тривалі відстані або професійно ганяти на велосипеді - Вам завжди буде комфортно на грейвл байці. Якщо, все ж, Ви хочете кататися виключно заради свого задоволення, в спокійній атмосфері, усамітнюватися з природою або здійснювати туристичні прогулянки, то Ви можете встановити на свій гравійний велосипед спеціальний кошик для перевезення необхідних речей і бризковики.


Ви дійсно можете зробити будь-яку прогулянку, подолати будь-які дистанції і прокататися з легкістю будь-якими дорогами, незалежно від того чи у Вас під колесами асфальт, чи дорога з гравійним покриттям. Вибирайте свої маршрути самостійно і будьте впевнені, що Ваш грейвл байк не підведе Вас!

скачать dle 12.0
рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter