Авторизация
 
 • 09:17 – «Indigo» – лучший помощник в поиске программистов 
 • 16:24 – Спортивная одежда – основа для занятий спортом 
 • 08:55 – Универсальные машины для качественного упаковывания 
 • 15:32 – Как Владислав Атрошенко открещивается от агитации за Порошенко 

Двадцять п’ятий Book Forum у місті Лева

Книголюбів закликають не пропустити найбільший осінній культурний захід.

Шановні книголюби, цієї осені не пропустіть найбільшу культурну подію у Львові.

Вже в цю осінь для всіх, хто любить книги, підготували грандіозну подію. Її ви обов’язково маєте відвідати! Це вже двадцять п’ятий Книжковий Форум.
https://fc.vseosvita.ua/0011lr-100e-940x446.jpg

Ця масштабна книжкова ярмарка вперше пройшла аж в 1994-му.


За традицією програмне планування наступне:


 1. Конкурсні та акційні літературні заходи;

 2. Представлення видавничих компаній та авторського складу;

 3. Зустрічі з відомими авторами;

 4. Літературні начитки;

 5. Круглі столи;

 6. Діалоги, монологи, обговорення;

 7. Роздача автографів.


Спрямування, на яке сфокусована вся увага цьогоріч: Ринок вільного та незалежного статусу.

В рамках окресленої тематики ми хочемо обговорити цікаву інформацію. Вона стосується того, як всі ми «торгуємо» власними представленнями свободи під впливом важких умов: з разу в раз піднімаючи чи зменшуючи ставку. В залежності від визначеної ціни свободи, обставин торгу та суб’єкта, що в результаті буде покупцем. Про умисну авантюру з поняттями незалежності, які регулярно використовуються у пропагандистських побудженнях.

Кожного року на наймасштабніший у державі фест приїздять письменники України та з-за кордону. Цьогоріч ініціатори свята оприлюднили невеличку анонсовану інформацію про відомих авторів. Це Фредерік Беґбедер та Пітер Воттс.

Ф.Беґбедер представить свій роман «Нескінченне життя» в українському перекладі від видавничої компанії «KM-Books». П.Воттс підготував для всіх присутніх на святі 2 варіанти перекладу романів «Сліпобачення» і «Ехопраксія». Видатний автор Канади прилетить в Україну перший раз.

Погодинний графік фестивалю опублікують невдовзі. А сьогодні вже потрошку пакуйте свої рюкзаки та валізи до неперевершеного міста Лева.

До відкриття міжнародної культурної ярмарки залишилось дуже мало часу. Воно розпочнеться дев’ятнадцятого вересня. Впродовж п’ятиденного терміну заходу ініціатори будуть дивувати всіх присутніх різними виставковими експонатами, промовами видатних письменників, демонстрацією книг, музичними композиціями від відомих груп.

Чи варто говорити про величезну кількість пізнавальних книг, які можна буде купити. Відтак готуйте список зараніше – може і вам пощастить обзавестися саме тією книгою, про яку так довго мріяли.

Наші представники в обов’язковому порядку поїдуть на захід та повідомлять вам про всі найголовніші деталі. Продовжуйте стежити за новою інформацією!скачать dle 12.0
рейтинг: 
Оставить комментарий
 • Комментируют
 • Сегодня
 • Читаемое
Мы в соцсетях
 • Вконтакте
 • Facebook
 • Twitter