Авторизация
 
  • 11:14 – Гід по хітах Xiaomi POCO. Які смартфони варто брати у 2023 році 
  • 13:11 – Розвідка Британії: у Росії виникли логістичні проблеми із крилатими ракетами 
  • 08:51 – Види сендвіч-панелей та їхні сфери застосування 
  • 19:21 – Учить несмотря ни на что? 

У цьому році планується піднімати стипендії студентам.

 У цьому році планується піднімати стипендії студентам. У цьому році планується піднімати стипендії студентам.

Він зазначив, що за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова створена спеціальна робоча група з керівників Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, яка займається розрахунками з підвищення заробітних плат і стипендій у бюджетній сфері.

"Тому конкретно розмір (стипендій – Ред.) Ми зможемо назвати десь після 15 серпня", – сказав міністр. Повідомляє chudovo.org

Табачник також додав, що його відомство вносить пропозиції, щоб студенти, які отримують складні технічні спеціальності, отримували стипендії хоча б на кілька відсотків вище, так би це було мотиваційної складової для інженерних та технічних спеціальностей, а також майбутніх абітурієнтів.

Як повідомлялося, у середині травня президент Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович заявив, що проектом закону "Про вищу освіту" передбачено, що стипендії не будуть нижче прожиткового мінімуму.скачать dle 12.0
рейтинг: 
  • Нравится
  • 1
Залишити коментарій
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають
Ми в соцмережах
  • Facebook
  • Twitter