Авторизация
 
 • 11:14 – Гід по хітах Xiaomi POCO. Які смартфони варто брати у 2023 році 
 • 10:39 – На Бахмутському напрямку Сили оборони змусили росіян відійти з позицій у районі Андріївки 
 • 16:24 – Сталеві радіатори – основа тепла у сучасному будинку 
 • 19:21 – Учить несмотря ни на что? 

В Україні стартував показ серіалу про шкільне життя, знятий самими учнями

Серіаліті-шоу під назвою «Шкільне reality» знімають, монтують та готують до випуску не професійні актори та сценаристи, а звичайні учні загальноосвітніх шкіл з різних куточків України. Ідея полягає у тому, що у кожній серії її автори передають естафету іншій команді, називаючи її наприкінці.


Транслюються такі історії на YouTube каналі, і 18 грудня вийшла перша серія під назвою "Влаштуймо третьокласникам свято або Миколай на Миколаївщині», знята учнями Куцурубської ЗОШ 1-111 ступенів ім. Т.Г. Шевченка. Разом з дітьми над серіалом працюють вчителі та експерти, які допомагають порадами у написанні сценарію та процесі монтажу відеоролика.Ініціатором проекту стала методист управління освіти Івано-Франківської області Галина Пирин, яку, за її словами, на це надихнула участь у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine 2018.


Активна позиція вчительки зі зміни системи освіти проявляється й в організації сучасних тренінгів з англійської мови для вчителів НУШ, проведенні онлайн-естафети «Знайомство з Європою» та керівництві міжнародним проектом «Україна-Австрія. Де і як я живу».


Кореспондентам освітнього порталу «Всеосвіта» пані Галина розповіла про усі етапи створення серіалу та його основну ідею. На думку ініціаторки, участь у зніманні та випуску телеісторії допоможе не лише показати справжню школу та її життя, а й сприятиме розвитку в учнів лідерських якостей та навичок роботи у сфері кінематографу. Крім того, переможці естафети отримають призи, які зможуть використати для розвитку власного потенціалу. Для цього організовано спеціальний фонд.


Серії виходитимуть кожні два тижні, а в роботі над серіалом, як вже було зазначено, команді учнів допомагає один з експертів-професіоналів. Заявки на участь надіслали 17 команд з різних областей, а 2 серія має з’явитись вже у перший день нового року.


Серед обов’язкових умов зйомок зазначено кількість головних героїв не більше восьми. Але дуже часто, як зазначають куратори проекту, охочих набагато більше. Це є ще одним підтвердженням правильності такої ідеї та необхідності створення подібних проектів для творчої молоді.


Освітній експеримент підтримують не лише учні та вчителі, а й поважні спонсори та партнери. Так, крафтфаундингова компанія gof допомогла в створенні призового фонду серіаліті-естафети. Ініціативу також підтримали видавництва «“Книголав” та “Видавництво 21”, благодійний фонд “Я майбутнє України” та мережа кінотеатрів “Планета кіно”.


Знімання аматорського серіалу про навчання, особисті відносини та людські цінності планується завершити у травні. Але Галина Пирин та її команда не збираються зупинятись, і вже будують плани щодо другого сезону серіалу.


Джерело: https://vseosvita.ua

скачать dle 12.0
рейтинг: 
 • Нравится
 • 0
Оставить комментарий
 • Комментируют
 • Сегодня
 • Читаемое
Мы в соцсетях
 • Facebook
 • Twitter