Авторизация
 
  • 16:24 – Сталеві радіатори – основа тепла у сучасному будинку 
  • 09:51 – Фонбет – надежный букмекер для удачных ставок 
  • 09:42 – Микроволновая печь – универсальный помощник на кухне 
  • 10:02 – Интимные товары от магазина «OhMax» 

Вітаємо! Оголошено старт олімпіади «Всеосвіта Зима – 2018-2019»!

26.11 розпочнуться шкільні дистанційні олімпіади від «Всеосвіти»

Вже можемо говорити про завершення красивої різнобарвної осені, і про завершення олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2018». Учасники олімпіади отримали незабутні враження та емоції, завдяки їй багато учнів змогли задати високу планку на семестр і стали мотивацією до нових звершень. Діти мали можливість не тільки здійснити перевірку рівня своїх знань, але й отримали нагороди у вигляді Свідоцтв та Грамот, а також унікальних призів від «Всеосвіти» і постійного партнера – компанії «Mr. Playwood».

На зміну осені приходить не менш гарна зима. Якщо хочете, щоб час взимку промайнув швидко і цікаво, ми запрошуємо вас до участі у міжнародній дистанційній олімпіаді для учнів шкіл «Всеосвіта Зима – 2018-2019». Звичайно, попереду грандіозні сюрпризи та завдання!

Загалом, зимова олімпіада являє собою ряд олімпіад з 25 предметів, участь у яких можуть брати учні будь-яких класів. Завдання для олімпіад створювали фахівці з різних областей нашої держави. Саме в цьому полягає секрет якості і актуальності наших олімпіад. Олімпіадні завдання містять інноваційні тести, які покликані підвищувати зацікавленність та мотивацію до навчальної діяльності і дають змогу визначити конкретні показники рівня отриманих знань. Можна пройти олімпіаду дистанційно у будь-який час.

За традицією участь в олімпіаді з української не оплачується, отож, долучитися можуть всі охочі.

Завдання розроблені на основі матеріалів, опанування яких відбувається наприкінці першого півріччя — на початку другого семестру. Таким чином, діти отримують можливість не тільки вивчити щось нове, а й здійснити закріплення матеріалу, який вони засвоювали протягом першого семестру.

Отримати завдання та внести відповіді на них можна впродовж 26.11.18 — 28.02.2019. Оголошення результатів відбудеться після 28.02.2018.

До зимової олімпіади ми працювали над створенням нових захопливих Дипломів та Свідоцтв. Дизайн всіх нагородних документів розробляв колектив відданих та креативних спеціалістів, щоб ви усвідомлювали унікальність та оригінальне оформленням. Для нагородження учасників олімпіад з різних дисциплін, для кожної розробили дизайн дипломів та свідоцтв. Також, у відповідності до європейських норм, текст розміщений на нагородних документах продубльовано українською та англійською мовами.

Під час минулорічних олімпіад розробники акцентували увагу на горизонтальному форматі Дипломів та Грамот, цього року вирішили розробити вертикальні, так зручніше.


Для вчителів


Для вчителів, які спонукають своїх вихованців до поглиблення знань з різних дисциплін, займаються підготовкою до інтелектуальної праці та беруть участь в організації олімпіади від проекту «Всеосвіта», ми підготували ексклюзивні Свідоцтва та Подяки!

Висловлюючи подяку директорам, які сприяли проведенню дистанційних олімпіад у своїх навчальних закладів, ми даруємо «Листи-подяки» від нашої команди – за вагому підтримку колективом закладу і розвиток інтелектуального майбутнього нашої держави!

До того ж, всі переможці будуть нагороджені оригінальними подарунками від «Всеосвіти» – унікальним, створеним за участі креативних дизайнерів перекидним календарем, який можна повісили як в навчальному закладі, так і у власній кімнаті. За підтримки наших партнерів Babyphotostar – продюсерського центру для дітей – ми реалізували неймовірну фотосесію за участі учнів і створили фірмовий календар від «Всеосвіти» на 2019 рік. Календар відрізняється індивідуальним, яскравим стилем, тому плануючи справи, ви можете отримувати задоволення від зовнішнього вигляду.


Для учнів


Участь в дистанційних олімпіадах від нашого проекту — чудова нагода для дітей не тільки здійснити перевірку рівня своїх знань та дізнатися багато нового, але й отримати нагороди у вигляді Свідоцтв та Дипломів, дизайн яких розроблялися спеціально для кожного конкретного предмету.

До зимового етапу олімпіад наша команда дизайнерів розробили надзвичайно гарні презенти, які будуть вручені всім учням-учасникам проекту: це яскравий календар-додекаедр, «Кубок переможця» та план на рік «Рожеве поросятко». Ці нагороди прикрасять будь-який інтер’єр та дадуть можливість просто і результативно планувати кожен день в 2019-му році.

Важливою ми вважаємо і участь батьків, тому для них ми створили почесні «Листи-подяки», через які Висловлюємо слова вдячності за в реалізації дистанційних олімпіад від «Всеосвіти».Умови конкурсу та подарунки

В результаті проведення олімпіади «Всеосвіта Зима – 2018-2019» нашими партнерами — мультимедійним видавництвом «Розумники» та компанією «BitKiT» будуть вручені цінні подарунки.

Конкурс триватиме впродовж 26.11.18 — 28.02.2019

Серед класів, що приймають участь, оберуть переможців у кількості 110, які отримають максимальне число балів за виконання творчих робіт. Серед переможців 100 класів — учні початкової школи, а ще 10 переможці — учні середньої та старшої школи.


Для учнів початкової школи(1-4 класи):

Під час здійснення предметних олімпіад можна виграти набір дидактичних матеріалів та ігр від мультимедійного видавництва «Розумники».

З метою мотивування учнів до перемог і постійного опанування новими знаннями українським мультимедійним видавництвом «Розумники» було прийнято рішення про вручення 100 найбільш активним початковим класам, які стануть учасниками дистанційних олімпіад від проекту «Всеосвіта», унікальних дидактичних матеріалів та ігор.

Відповідно до результатів олімпіад початкові класи отримають подарунки від ТМ «Розумники» у наступному порядку:

дидактичні матеріали на магнітній основі «Математика» для перших 30 класів-переможців

(всього 30 наборів);

дидактичні матеріали на магнітній основі «Навчання грамоти» для наступних 30 класів- переможців (всього 30 наборів);

настільні дидактичні ігри «Читака» для наступних 20 класів-переможців (всього 20 наборів);

настільні дидактичні ігри «33 і 3 бобри» для наступних 20 класів-переможців (всього 20 наборів);

Всім учасникам олімпіади буде подаровано унікальні промокоди на знижку на асортимент електронних освітніх ігрових ресурсів від видавництва «Розумники». Завдяки промокоду можна цілих півроку використовувати електронну освітню продукцію від «Розумників» з 50% знижкою!

Для учнів середньої і старшої школи

З метою залучення учнів до опанування новими знаннями, компанія «BitKit» відзначить 10 найбільш активних учасників олімпіад «Всеосвіта», які є учнями 5-11 класів, конструкторами «Гідравлік»! Визначення переможців відбувається за двома списками і у результаті подарунки отримують 10 класів-переможців.З деталей конструктора «Гідравлік» можна самостійно сконструювати робота- маніпулятора. Робот вміє брати речі, маса яких не більше 50 г, і перевищувати їх. Система управління роботом інтуїтивно зрозуміла для маленьких інженерів.

Наші партнери

На окремі слова вдячності заслуговують наші партнери – мультимедійне видавництво «Розумники», компанія «BitKit» та продюсерський центр «Babyphotostar»: щиро дякуємо за плідну взаємодію, об'єднання зусиль для покращення рівня освіти в нашій державі , і, звичайно, за прекрасні нагороди для переможців, які сприяють розвитку креативного, логічного, абстрактного мислення, покращенню концентрації уваги.
Спеціалісти «Всеосвіт»підготували для вас буклет, у якому ви знайдете інформацію про проведення шкільнуої міжнародної дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима – 2018-2019». Букет можна надрукувати і розмістити на видному місці, як своєрідне нагадування про надзвичайно цікаві та креативні олімпіади! Для завантаження яскравого дизайнерського буклету необхідно перейти за посиланням: https://fs01.vseosvita.ua/01000dr8-9d10.jpg.


Одночасно запрошуємо до участі у Конкурсі «Екологічна грамотність»

Також для всіх наших прихильників, ми підготували приємний сюрприз: не дивлячись на те, що добігла олімпіада «Всеосвіта Осінь-2018», наші партнери — компанія «Mr. Playwood» продовжують нас підтримувати! На сайті «Всеосвіти» ми починаємо конкурс «Екологічна грамотність», а компанія «Mr. Playwood» оголосила про підтримку одного з напрямів конкурсу — екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку». Участь у конкурсі та акції абсолютно БЕЗКОШТОВНА, учасником може бути будь-хто, адже необхідно спільними зусиллями подбати про птахів, які зимуватимуть поруч з нами. Уасників акції, які допомагатимуть птахам, наші партнери нагородять чудовими оригінальними дерев’яними конструкторами «Слони» та «Глобуси». Так як конструктори являються механічними, для роботи з ними не знадобляться додаткові матеріали і діти, та дорослі відчують справжнє задоволення.


Конкурс триватиме впродовж 26.11.18-11.02.2019.


Для всіх учасників екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку» завдяки підтримці партнера «Mr. Playwood» ми підготували подарунки — унікальні картки учасників клубу «Всеосвіта», пред'явлення якої гарантує 20 % знижку на всі наші послуги.


Учасники та організатори будуть нагороджені яскравими дизайнерськими нагородними документами, а переможці екоакції отримають у подарунок сюрпризи від «Mr. Playwood»!


Для вчителя ми підготували букет. Букет можна надрукувати і розмістити на видному місці, як своєрідне нагадування про надзвичайно цікаві та креативні олімпіади! Для завантаження яскравого дизайнерського буклету необхідно перейти за посиланням: https://fs01.vseosvita.ua/01000dr8-9d10.jpg.

Команда «Всеосвіти» дякує колективу «Mr. Playwood» за плідну взаємодію та нетривіальні призи, які сприяють розвитку абстрактного мислення, дрібної моторики і невгамовної творчої фантазії наших учасників.


100 найбільш активних класів вже отримали дерев’яні механічні конструктори «Мікроскоп» від «Mr. Playwood», які крім того, що це конструктор, є повноцінним мікроскопом і можуть використовуватися для дослідження навколишнього світу.

скачать dle 12.0
рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter