Авторизация
 
  • 23:07 – Фибра для бетона – универсальный элемент современного бетона 
  • 16:24 – Спортивная одежда – основа для занятий спортом 
  • 22:15 – Продвижение сайтов – новые возможности в условиях развития бизнеса 
  • 00:12 – Чи буде премія? 

Навчальні матеріали для НУШ

Названо список літератури, що покликана полегшити роботу вчителів пілотних класів

Ідейні натхненники філософії НУШ презентували проекти методичного супроводу для викладання, відповідно до оновлених стандартів освіти.

При створенні модельних програм, які виконують роль рекомендацій, спиралися на відгуки педагогів, що працювали у пілотних класах НУШ. Ці програми мають стати основою для вироблення власних програм і планування.
До команди розробників у цьому році долучилися справжні спеціалісти в особах Олени Лінник та Наталії Гавриш. Саме від них йшла пропозиція змінити торішні тижневі теми на 9 місячних, при цьому зберігається зв'язок між ними, незважаючи на його складну, не лінійну будову.

Кожен може вільно користуватися матеріалами та посібниками, які сприятимуть розібратися у глибинних питаннях, незважаючи на те, які програми було обрано — типові чи ні.

Українська мова та читання

Модельна програма для опрацювання учнями 1 та 2 класів НУШ об'єднаного предмету «Українська мова та читання». Автор: Ірина Старагіна. Матеріали містять поради щодо викладання певних тем, що потребують пильної уваги вчителя. Вміщено список джерел, рекомендований для прочитання і окреслені результати, яких очікують від дітей в процесі навчання.

Програма

Протягом останнього часу «Всеосвіта» опублікувала затверджену Міністерством освіти та науки форму для здійснення календарно-тематичного планування.

Для курсу мови та літератури пропонується замінити поучний план кейсами на кожен тиждень (орієнтовне календарно-тематичне планування) для 2 класів НУШ. Такі кейси містять інформацію про зміст занять, основні види діяльності; виокремлено змістові лінії.

Математика

Марія Барна та Ольга Гісь — автори модельної програми з математики для І циклу навчання (1-2 класи). Методичні рекомендацій містять детально описані вміння та навички, формування яких варто очікувати від процесу навчання, подано інструменти оцінювання на кожному етапі навчального процесу. В модельній програмі є орієнтовний перелік тем та опис активностей.

Програма

Розробили і календарно-тематичний план з математики для 2 класу пілотного проекту (план охоплює період перший семестр).

Планування

Здійснено умовний розподіл плану на окремі частини, що відповідає наступним темам: «Лічба», «Числа. Дії з числами», «Вимірювання величин», «Просторові відношення. Геометричні фігури», «Робота з даними». Для кожного сектору визначено перелік навичок, якими повинен оволодіти школяр, орієнтовна тематика уроків та результати, які очікуються в результаті роботи.

Я досліджую світ

Автори навчальної програми: Ольга Волощенко та Олександра Козак. У методичній складовій вміщено перелік очікуваних результатів, теми уроків, які заплановано та основні лінії змісту, яким варто слідувати протягом відповідних етапів даного циклу.

Програма навчання

Недавно розробили і надрукували зошити «Я досліджую світ» за темою «Способи пізнання» (2 класі НУШ), які містять вправи для повнішого дослідження теми. Вправи розраховані на урочну роботу учнів і вчителя у взаємодії.

Навчальний зошит

Раніше вже публікувалися допоміжне матеріали для вчителів з даного предмету.

Модельна програма — платформа для традиційного способу оформлення календарно-тематичного плану. Наші колеги удосконалюють конструктор, для зручного створення саме такого формату документів.

Протягом останнього часу «Всеосвіта» відкрила доступ до електронних варіантів навчальної літератури для учнів 1 класу.скачать dle 12.0
рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter