Авторизация
 
  • 13:03 – Микрозаймы для решения проблем без ограничений 
  • 16:24 – Спортивная одежда – основа для занятий спортом 
  • 19:25 – Александр Авраменко создал онлайн-консультацию для ВНО 
  • 00:08 – Двадцять п’ятий Book Forum у місті Лева 

Олександром Авраменком було проведено он-лайн консультацію до ЗНО

Керівником групи по складанню програми ЗНО, Олександром Авраменко, було проведено консультування усіх охочих з питань тестування, де вони могли отримати поради та уточнення з правопису.

Старт ЗНО 2018 припав на 22 травня. Тепер майбутні випускники протягом місяця будуть складати тестові завдання, хтось ще має можливість підкріпити свої знання або повторити пройдений матеріал. До тестів з української мови та літератури особлива увага, адже бажаючих його пройти виявилось більше, ніж 330 тисяч випускників. Тест є обов’язковим і хоч усі ми досить добре володіємо рідною мовою, проте хвилювання часто спонукає нас думати, що ми чогось не знаємо або забули.

Олександр Авраменко – досвідчений педагог, який розробив більше 50-ти навчальних посібників з української мови та літератури, керує робочою групою над створенням програми ЗНО. Його ідея з проведенням он-лайн консультації виявилась дуже корисною, адже менше, ніж за один день відео було переглянуто більше 20-ма тисячами людей. До педагога було багато різних запитань, але найбільша кількість з них пов’язана саме з написанням твору-висловленням. Тому розглянемо найпопулярніші з них, та ознайомимось з тим, що саме порадив Олександр.

На що варто звертати увагу та чого слід уникати у власному висловленні?


Як зазначив Авраменко, один з головних моментів – це дотримуватись милозвучності мови. Здебільшого це пов’язано з використанням тавтології, на яку учні не звертають увагу. Треба перечитувати свій текст, слідкувати за чергуванням у – в та і – й. Коли такі помилки трапляються в тексті два рази, на це ще закривають очі, але коли їх вже три і більше, то вони зараховуються.

Чи варто використовувати приклади з зарубіжної літератури?


Для написання висловлення та підкріплення аргументів дозволено використання не тільки зарубіжних творів, але і фільмів, музики, творів мистецтва. Головною умовою тут має бути вказування назви, автору та порушених ними проблем. Якщо ж ідеї зовсім відсутні, можна спочатку приступити до виконання тестових завдань з літератури. Це допоможе не тільки впоратись з хвилюванням, але, можливо підштовхне до виникнення ідей для твору, адже в тестах згадуються як різні автори, так і твори, що може викликати асоціації.

Яку послідовність краще використовувати при подачі прикладів та аргументації?


Тут найкращим варіантом педагог визнав почергове подання аргументу з подальшим підкріпленням прикладом. Проте, це не так суттєво. Приклад можна розміщувати і трохи пізніше, головне, щоб вони не втрачалися один від одного.

Безперечно такі консультації є необхідними та корисними для майбутніх випускників, тому відео доцільне для перегляду. Також, Олександр Авраменко планує випустити ще декілька консультацій, темою яких буде не тільки ЗНО, але і ДПА.

Більше інформації за посиланням https://vseosvita.ua/libraryскачать dle 12.0
рейтинг: 
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter